Cosco Shipping Lines (Poland) Sp. z o.o.

Kariera

Cosco Shipping Lines (Poland) Sp. z o. o.

Jesteśmy agentem morskim chińskiego armatora świadczącym usługi dla klientów krajowych i zagranicznych w zakresie transportu morskiego i obsługi lądowej ładunków z/do Dalekiego Wschodu, Indii, Pakistanu, Bangladeszu, Australii, Nowej Zelandii i USA, Wschodniej Afryki, Zachodniego Wybrzeża Ameryki Południowej, Meksyku i krajów Morza Śródziemnego. Od momentu powstania w 1996 roku, jesteśmy członkiem grupy China Shipping Corporation i wyłącznym przedstawicielem Cosco Shipping Lines Co. Ltd w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Wymagania:

Oferujemy:

Aplikacje prosimy składać w j.angielskim i polskim (w innym wypadku nie będą brane pod uwagę)

Chętni powinni przesłać CV na hr@cosco.pl

W celu poprawy jakości naszych usług używamy ciasteczek. Możesz je zablokować poprzez zmianę ustawień przeglądarki.