Cosco Shipping Lines (Poland) Sp. z o.o.

Oferta

Oferta

Szybki rozwój Cosco na świecie oraz uczestnictwo w aliansie The Ocean Alliance pozwala nam nieustannie poprawiać naszą ofertę, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować szeroką gamę relacji oferowanych droga morską i lądową.

Transport morski

Oferujemy przewozy całokontenerowe w wielu relacjach do portów na całym świecie. W naszej ofercie znajduje się siatka połączeń zarówno między największymi portami jak i wieloma mniejszymi. By sprawdzić czy oferujemy interesujące Państwa połączenie, prosimy o kontakt z działem Sprzedaży i Marketingu.

sales@cosco.pl
tel.: 58 66 09 380

 

Serwisy Cosco Shipping Lines

201711 Brief Introduction of COSCO Shipping Lines Europe Network Feeder.pdf
Cosco Shipping Lines Service Introduction  overview.pdf

Transport lądowy

W przypadku kiedy warunki konosamentowe obejmują dowóz do siedziby klienta w głębi kraju, jak również w ramach zleceń dodatkowych, świadczymy także usługi dowozów lądowych. Usługa ta obejmuje zarówno przesyłki skonteneryzowane, jak i ładunki wielkogabarytowe.

PORTY POLSKIE

MICHAŁ THEIS

transport@cosco.pl
tel.: +48 58 66 09 338

ANNA TUSK

transport@cosco.pl
tel.: +48 58 66 09 339

MONIKA MATUSZEWSKA

transport@cosco.pl
tel.: +48 58 66 09 335

KRYSTIAN KACZMAREK

transport@cosco.pl
tel.: +48 58 66 09 336

ROTTERDAM, BREMERHAVEN, HAMBURG

MONIKA MATUSZEWSKA

transport@cosco.pl
tel.: +48 58 66 09 33

Transport kolejowy

By wyjść naprzeciw Państwa zapotrzebowaniu wprowadziliśmy do naszej oferty połączenia realizowane drogą kolejową. Bezpośredni pociąg, którego operatorem jest Cosco, łączy Wuhan (Chiny) i Małaszewicze (Polska) a następnie Duisburg (Niemcy).

W naszej ofercie mamy również bezpośrednie połączenie kolejowe z Černá za Bory (Czechy) do terminalu w Pireusie (Grecja). Do terminalu w Czechach dowozimy z depotu w Kątach Wrocławskim transportem samochodowym. Więcej szczegółów dotyczących transportu kolejowego można uzyskać kontaktując się z działem Sprzedaży i Marketingu.

Ogólne Warunki Składania Zamówień Na Przewóz ang.pdf

W celu poprawy jakości naszych usług używamy ciasteczek. Możesz je zablokować poprzez zmianę ustawień przeglądarki.